• २९ चैत्र २०८०, बिहीबार
  •      Thu Apr 11 2024
Logo

सुशान्तको आत्महत्यापछि दर्शकले सम्झिए ३४ वर्षमा मृत्युवरण गरेका तेलुगु फिल्मका नायक उदय किरणसुशान्त सिंह राजपुतको आत्महत्यापछि दर्शकले तेलुगु फिल्मका दिवंगत अभिनेता उदय किरणलाई सम्झिएका छन् । उदय किरणले सन् २०१४ जनवरी ५ आइतबारका दिन आफ्नो फ्ल्याटमा पङ्खामा झुण्डिएर आत्महत्या गरेका थिए । उनी ३४ वर्षका थिए, ठ्याक्कै सुशान्त झैं ।

सुशान्तको आत्महत्या गरेको खबर सार्वजनिक भएपछि धेरैले आफ्नो दुःख व्यक्त गर्दै दिवंगत तेलेगु अभिनेताको स्मरण गरे । यी दुबैले निकै कम समयमा आत्महत्या गरे । आफूले काम गर्ने फिल्मी उद्योगमा उनका आफन्त कोही पनि थिएनन् । दुबै लामो समयदेखि डिप्रेशनसँग जुधिरहेको बताइन्छ ।

Sunny Kesh@sunnykeshII

Both were from middle class familes.
Both were good at studies.
Both gave blockbusters.
Both took their lives because of depression.

Looks like it’s really difficulty to sustain in film industry without any background.

View image on TwitterView image on Twitter
568 people are talking about this

Gaddappa@somehowaliveyes

Remember Uday Kiran who Committed suicide in 2014, aged 33. And now

View image on Twitter
See Gaddappa’s other Tweets

२६ जनवरी सन् १९८० मा जन्मिएका उदयले तेलुगु फिल्म ‘चित्ररम’ बाट सन् २००० मा आफ्नो करियरको सुरुवात गरेका थिए । उनले त्यसपछि नव्वु नेनु र मानसांथा नुव्वेजस्ता थुप्रै सफल फिल्ममा काम गरे । उनले पोई र पेन सिंगमजस्ता तमिल फिल्ममा पनि काम गरे ।

उनले सन् २०१२ मा विशितासँग विवाह गरेका थिए । सन् २००३ मा एक महिलासँग इन्गेजमेन्ट गरेपछि विवाह भने हुन सकेको थिए । उनको अन्तिम फिल्म ‘जय श्रीराम’ थियो ।